HAKKIMIZDA

Çağdaş Pirinç Korkuluk KullanışlıKaliteliDayanıklı Ürün Seçenekleri ile Hizmetinizdedir.

Çağdaş Pirinç Korkuluk 1988 yılında İstanbul Kağıthane bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Ev ve işyerleri için tercih edilen dekorasyon ürünlerinden pleksi ve pirinç malzemeler konusunda hizmet vermeye başlayan firma, iç ve dış dekorasyonu konusunda oldukça deneyimli personelleri en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektir. Cam malzemeye göre daha hafif ve şeffaf özelliğe sahip pleksi malzemeler ısı işleminin ardından yumuşar ve şekillendirilir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve sunduğumuz hizmetler de kaliteli en iyi şekilde profesyonel çözümlerimiz ile sizlere yansıtmayı amaçlıyoruz. Renkli ve renksiz seçenekleri bulunan pleksi malzemeler her mevsim kullanım için ideal ürün sınıfında yer almaktadır. Ödeme konusunda sizlere uygun seçeneklerimiz ile hayaliniz olan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pleksi malzemenin işçiliği zor olduğundan, konusunda deneyimli firmalar ile çalışmanız, ilerde çıkabilecek problemlerde hızlı bir şekilde sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Vizyonumuz

Sağlam ve uzun yıllar kullanım için ideal olan ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunarken, uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Misyonumuz

Çalışmalarımızda başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz şekilde, tecrübeli personellerimiz ile en iyi olanı sunarız.

Neden Biz !

Pleksi malzemeler konusunda oldukça fazla referansa sahibiz. Aldığımız hizmetlerde başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.
0
+
20 Yıldır Hizmetinizdeyiz.
0
Mutlu Müşteriler
0
Uzman Kadromuz
0
Birçok Ülkede Sizlerleyiz.